Сайт "Ганьба Росії" виставлено на продаж

Власники сайту "Ганьба Росії" виставили ресурс на торги.

Сайт "Ганьба Росії"
Власники сайту "Ганьба Росії", який має на меті обрати найганебнішу особу в історії країни, виставили ресурс на торги. Вони пояснюють своє рішення браком часу і сил для підтримки сайту. В ході аукціону продавець, зізнався, що не встигає модерувати коментарі, що присилаються.

Аукціон пройшов на форумі Searchengines.ru. До 14 січня ціна виросла до 750 доларів, але про остаточне рішення творці "Ганьби Росії" поки нічого не повідомили.

Сайт "Ганьба Росії" створений недавно (останні свідчення лічильника датуються початком грудня) і існує як відповідь проекту "Ім'я Росія", запущеному телеканалом "Росія" і Інститутом російської історії РАН для вибору голосуванням символу нації.

У Рунеті вже з'явилися повідомлення про те, що власниками сайту можуть виявитися господарі порносайтів, оскільки телефон, вказаний як контактний при реєстрації домену, зустрічається у ряді пропозицій інтимних зустрічей і був вказаний як контактний на сторінках одного з порносайтів. Самі автори "Ганьби Росії" заявляють, що проект був створений групою ентузіастів без  фінансування.

Варто відзначити, що "Ганьба Росії" не єдиний подібний сайт. Як мінімум з липня 2008 року існує ресурс "Антиім'я Росії", на якому обираються антигерої країни.

Читайте також:

Путін лідирує у рейтингу "Ганьба Росії"

"Іменем Росії" став Олександр Невський

Путін починає холодну війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: