Сальвадор виведе війська з Іраку

Президент Сальвадора Еліас Антоніо Сака оголосив у вівторок, що його країна виведе свої війська з Іраку на початку 2009 року.

Бойовики
Архів
Причиною для такого рішення Сака назвав той факт, що 31 грудня 2008 року витікає термін мандата ООН на перебування військ країн-союзників США в Іраку. "Ми виконали нашу місію в Іраку. Як президент цієї країни і як командувач збройними силами я заявляю, що ми завершили нашу місію плідно", - прокоментував своє вирішення Сака.

Відзначимо, що незадовго до того, як президент Сальвадора зробив свою заяву, іракський парламент прийняв закон, дозволивши військам країн-союзників США - до яких відноситься і Сальвадор - залишитися в Іраку до серпня 2009 року. Конгрес Сальвадора раніше також затвердив перебування військ цієї країни в Іраку до червня 2009 року.

Проте, жителі Сальвадора висловили незадоволеність тим, що сальвадорські війська несуть службу в Іраку. Як відзначає агентство AP, після того, як 200 сальвадорських солдатів повернуться на батьківщину, в Іраку не залишиться військових з країн Латинської Америки. За час місії, що почалася в 2003 році, в Іраку загинули п'ять і було поранено більше 20 військовослужбовців з Сальвадора.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: