Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сам міняє постіль і не дозволяє торкатися його зубної щітки. Журналіст розповів про страхи Трампа

У США виходить книжка про таємниці американського президента Дональда Трампа.

Президент США Дональд Трамп боїться, що його можуть отруїти, тому забороняє персоналу торкатися його речей та міняти постіль.

Про це йдеться в уривках з книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House), що з'явилися в журналі New York Magazine.

За словами журналіста, особливо Трамп забороняв персоналу торкатися зубної щітки. До того ж президент США сам міняв постільну білизну і лише говорив покоївкам, коли її можна забрати.

Також Вулфф розповідає, що у перші дні після вступу на посаду Трамп розпорядився поставити замок у свою спальню, що суперечить жорстким правилам Секретної служби, а також міг дозволити собі накричати на покоївок, які приходили прибирати в його кімнаті.

"Якщо моя сорочка на підлозі, то це тому, що я хочу, щоб вона була на підлозі", - цитує журналіст слова глави Білого дому.

Окрім цього Вулфф зазначає, що раніше Трамп ледь не щовечора вечеряв зі своїм вже колишнім радником Стівом Бенноном, а коли їм це не вдавалося, президент США проводив вечір у ліжку з чизбургером, дивлячись випуски новин одразу на трьох телевізорах, і одночасно з цим у телефонних розмовах зі своїми друзями "полоскав" ЗМІ.

Нагадаємо, книжка журналіста Майкла Вулффа надійде в продаж 9 січня. Окрім страхів Трампа, в ній розкривається секрет дивної зачіски глави Білого дому, жах його дружини Меланії від ролі першої леді і президентські амбіції його дочки Іванки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції