Самогубство Оксани Шачко може бути певним посланням - засновниця Femen

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Самогубство Оксани Шачко може бути певним посланням - засновниця Femen

Reuters

Страшну знахідку зробив хлопець, із яким дівчина напередодні посварилася.

У Франції вкоротила собі віку одна із засновниць Femen Оксана Шачко. 31-річна жінка переїхала до Європи п’ять років тому, згодом біля Ейфелевої вежі імітувала повішення, що стало пророчою акцією, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вона дуже активна, творча була особистість. Вона крала голос Путіна у Москві. Вона їздила в Мінськ протестувати проти Лукашенка. Вона ніколи не здавалася і завжди боролась, і я думаю, це теж був її певний акт – певне якесь послання до нас", - крізь сльози каже співзасновниця Femen Ганна Гуцол.

У Франції вкоротила собі віку одна з засновниць "Femen"

У Франції вкоротила собі віку одна з засновниць "Femen"

Телефоном подруга Оксани, яка знайшла її тіло, розповіла, що напередодні жінка посварилася на вечірці з хлопцем та пішла додому. Вона три дні не виходила на зв’язок, тому Марія з хлопцем Оксани поїхали до неї в квартиру перевірити, що сталося. "Ми зламали двері, ми шукали її, її у квартирі не було. Вона була у шафі. І Ніколо мене просто виштовхнув. Почав кричати і мене просто виштовхав із квартири, щоби я не дивилася", - розповіла свідок.

Оксана дотепер була в статусі біженки і мешкала в житлі для найбідніших. Знайомі кажуть, що це її неабияк пригнічувало. Крім того, вона кілька років не бачила рідних і не могла повернутися в Україну. Однак і в Парижі атмосферу жінка сприймала, як нестерпну – в останньому своєму дописі вона звинуватила всіх у несправжності. "Ви всі фейк", - написала Шачко. Дівчину кремують у Франції. Місцева поліція проводить розслідування та поки що не дає офіційних версій. В Україні в Оксани залишилися матір та брат.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Наступна публікація