Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самознищення картини Бенксі. Покупець розповіла про подальшу долю "Дівчинки з кулею"

Жінка запевнила, що не скасовуватиме угоду.

Жінка, яка придбала за 1 мільйон фунтів картину Бенксі, що самознищилась на аукціоні, не збирається скасовувати угоду та залишить картину в себе.

Про це повідомляє BBC.

На аукціоні Sotheby's не розкрили ім'я покупця, проте відомо, що жінка давно колекціонує роботи Бенксі та живе у Європі. Там підтвердили наміри жінки виплатити мільйон фунтів за лот.

"Спершу я була шокована, але поступово почала усвідомлювати, що врешті-решт у мене буде важливий твір для історії образотворчого мистецтва ", - заявила власниця картини.

Нагадаємо, що картина Бенксі "Дівчинка з кулею" була розрізана вбудованим в раму шредером одразу ж після того, як її продали на аукціоні Sotheby's за 1,04 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів). Самознищення картини розпочалося після удару молотка, який сповістив про завершення аукціону. 

Пізніше у суботу, 6 жовтня, Бенксі оприлюднив відео у своєму Instagram, у якому показано установка шредера у раму, а також є кадри знищення картини під час аукціону.

 

ВідеоУ Британії на аукціоні картина відомого Бенксі замознищилася одразу після купівлі

На аукціоні "Сотбі" невідомий покупець придбав картину славетного художника Бенксі. "Дівчинка з кулькою" обійшлася багатієві в мільйон двісті доларів. Та щойно полотно продали, за сигналом його почала розрізати прихована в рамі паперорізка.

У Британії на аукціоні картина відомого Бенксі замознищилася одразу після купівлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції