Сан-Франциско першим у США заборонило поліції використовувати технологію розпізнавання облич

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві законодавці вважають, що вона ставить під загрозу громадянські права та свободи.

Сан-Франциско у вівторок, 14 травня, став першим американським містом, що заборонило використання технології розпізнавання обличчя поліцією або іншими урядовими установами місцевого рівня.

Про це повідомляє AFP.

Усі, крім одного, з дев'яти членів правління Сан-Франциско схвалили відповідний законопроект, який буде проголосований знову на наступному тижні в наступному процедурному кроці, від якого не очікують зміни результату.

У заяві міського органу йдеться, що "технологія розпізнавання облич ставить під загрозу громадянські права і громадянські свободи, і це істотно переважає над її ймовірними перевагами". Також законодавці Сан-Франциско вважають, що ця технологія загострить расову несправедливість і загрожує здатності мешканців міста жити без постійного нагляду з боку уряду.

Будь-якому департаменту забороняється отримувати, зберігати або використовувати будь-яку технологію розпізнавання облич або будь-яку інформацію, отриману з технології розпізнавання облич.

Заборона не включає аеропорти та інші об'єкти, що регулюються федеральною владою.

Раніше повідомлялося, що у Київському метрополітені з'являться відеокамери з системою розпізнавання облич. До кінця 2017 року на кожній станції підземки планувалося встановити від 4 до 10 відеокамер залежно від кількості входів та виходів. Окрім того, до 2019 року система відеоспостереження працюватиме і в усіх вагонах метро. Столична влада повідомляла, що вдається до таких заходів задля безпеки. 

ВідеоУ Київському метро з'являться відеокамери із системою розпізнавання облич

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції