"Санітарний пропуск": у Франції для входу в ресторани, поїзди, літаки необхідний спеціальний документ

"Санітарний пропуск": у Франції для входу в ресторани, поїзди, літаки необхідний спеціальний документ

Фото: Associated Press

Щоб отримати перепустку, люди повинні мати докази того, що вони повністю вакциновані.

Парламент Франції схвалив законопроєкт, що вимагає спеціальних "санітарних пропусків" для відвідувачів ресторанів, здійснення поїздок всередині країни, а також обов'язкових щеплень для всіх медичних працівників.

Про це інформує The Associated Press.

Всі працівники сектора охорони здоров'я повинні проходити вакцинацію до 15 вересня.

Для входу в усі ресторани, поїзди, літаки також потрібно "санітарний пропуск".

Це відноситься до всіх дорослих жителів країни, але, починаючи з 30 вересня, буде застосовуватися до всіх осіб 12 років і старше.

Щоб отримати перепустку, люди повинні мати докази того, що вони повністю вакциновані, або негативний результат ПЛР-тесту, або підтвердження про недавно перенесений COVID-19.

Правила можуть застосовуватися до 15 листопада в залежності від ситуації з коронавірусів в країні.

Раніше в багатьох містах Франції відбулися акції протесту проти планів уряду по "санітарних перепустках", а також проти планів щодо обов'язкової вакцинації медиків. У демонстраціях взяли участь понад 160 тисяч осіб.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що французи мають повне право протестувати проти його планів з розширення застосування "санітарних пропусків".

Як повідомлялося, у Франції в суботу, 17 липня, понад 100 тисяч осіб вийшли на протести проти останніх рішень уряду, пов'язаних з вакцинацією населення від коронавірусу і стримуванням розповсюдження COVID-штаму "Дельта". Зокрема, мова йде про рішення уряду щодо обов'язкової вакцинації всіх медичних працівників і вимагання так званого "health pass", то є свідчення про вакцинацію, негативний тест або наявність антитіл після одужання від коронавірусу.

Новини світу: Франція відкрила свої кордони для українців

Новини світу: Франція відкрила свої кордони для українців

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація