"Санітарний пропуск": у Франції для входу в ресторани, поїзди, літаки необхідний спеціальний документ

"Санітарний пропуск": у Франції для входу в ресторани, поїзди, літаки необхідний спеціальний документ

Associated Press

Щоб отримати перепустку, люди повинні мати докази того, що вони повністю вакциновані.

Парламент Франції схвалив законопроєкт, що вимагає спеціальних "санітарних пропусків" для відвідувачів ресторанів, здійснення поїздок всередині країни, а також обов'язкових щеплень для всіх медичних працівників.

Про це інформує The Associated Press.

Всі працівники сектора охорони здоров'я повинні проходити вакцинацію до 15 вересня.

Для входу в усі ресторани, поїзди, літаки також потрібно "санітарний пропуск".

Це відноситься до всіх дорослих жителів країни, але, починаючи з 30 вересня, буде застосовуватися до всіх осіб 12 років і старше.

Щоб отримати перепустку, люди повинні мати докази того, що вони повністю вакциновані, або негативний результат ПЛР-тесту, або підтвердження про недавно перенесений COVID-19.

Правила можуть застосовуватися до 15 листопада в залежності від ситуації з коронавірусів в країні.

Раніше в багатьох містах Франції відбулися акції протесту проти планів уряду по "санітарних перепустках", а також проти планів щодо обов'язкової вакцинації медиків. У демонстраціях взяли участь понад 160 тисяч осіб.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що французи мають повне право протестувати проти його планів з розширення застосування "санітарних пропусків".

Як повідомлялося, у Франції в суботу, 17 липня, понад 100 тисяч осіб вийшли на протести проти останніх рішень уряду, пов'язаних з вакцинацією населення від коронавірусу і стримуванням розповсюдження COVID-штаму "Дельта". Зокрема, мова йде про рішення уряду щодо обов'язкової вакцинації всіх медичних працівників і вимагання так званого "health pass", то є свідчення про вакцинацію, негативний тест або наявність антитіл після одужання від коронавірусу.

Новини світу: Франція відкрила свої кордони для українців

Новини світу: Франція відкрила свої кордони для українців

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація