"Санкції – не водопровідний кран": у Німеччини пояснили відсутність жорсткої реакції на агресію РФ на морі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ФРН вирішили не поспішати з оцінками ситуації.

Франція та Німеччина відкидають негайне запровадження додаткових антиросійських санкцій у відповідь на агресію Росії проти українських моряків. Так повідомляють німецькі ЗМІ з посиланням на дипломатичні джерела, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас на запитання ТСН офіційний Берлін таку позицію не підтвердив, але й не заперечив. "Санкції – це ж не водопровідний кран, який можна відкрити або закрутити. Санкції - це правовий інструмент, який має наслідки для тих, на кого їх накладають. Тому нам слід ретельно звірити позиції і провести дискусію", - пояснив речник МЗС Німеччини Райнер Бройль. "Чинні санкції проти Росії вже подовжили до 31 січня. Щодо можливих додаткових санкцій проти Росії – це треба дискутувати, оскільки всі санкції ухвалюють у Європейському Союзі одноголосно", - додав речник німецького уряду Штеффен Зайберт.

ВідеоНімеччина запропонувала Києву і Москві обговорити ситуацію із прикордонцями

Вони проти – Франція і Німеччина відкидають додаткові антиросійські санкції. Так Берлін і Париж висловилися напередодні в Брюсселі - повідомляють німецькі ЗМІ з посиланням на дипломатичні джерела. На питання ТСН офіційний Берлін таку позицію не підтвердив, але і не заперечив. Німеччина закликає до деескалації і діалогу. 

Німеччина запропонувала Києву і Москві обговорити ситуацію із прикордонцями

Німецькі посадовці закликають до деескалації і діалогу, але наголошують, що Росія має відпустити українські судна і моряків, а також відкрити Керченську протоку та Азовське море для українського судноплавства, зокрема й військового. Німці пропонують Києву і Москві спільно проаналізувати ситуацію з фахівцями прикордонної служби.

Водночас нові антиросійські обмеження вже готові підтримати Польща та Естонія. Австрія заявила, що додаткові санкції залежатимуть від подальшої поведінки двох сторін.

Фотогалерея Таран українського корабля російськими прикордонниками в фото (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції