Санкції проти Угорщини: Орбан пригрозив відповіддю на "дріб'язкову помсту"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Орбан наголосив, що очікує "серйозних юридичних дебатів" із цього питання.

Глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що очолювана ним партія "Фідес" може вийти зі складу Європейської народної партії - найбільшої партії Європи, що об'єднує християнсько-демократичні та консервативні партії Європи. Ймовірність виходу членів партії "Фідес - Угорський громадянський союз" із ЄНП становить 50 відсотків, заявив Орбан, слова якого у п'ятницю, 14 вересня, наводить інформагенція dpa.

За даними dpa, напередодні ввечері Орбан спілкувався з однопартійцями на закритому засіданні фракції "Фідес" в угорському парламенті. Там він висловив припущення, що рішення Європарламенту про штрафну процедуру щодо Угорщини обґрунтоване тим, що "німецька канцлерка Анґела Меркель вирішила покарати уряд Орбана".

Офіційно уряд Угорщини вважає рішення Європарламенту "дріб'язковою помстою" політиків, дружньо налаштованих щодо мігрантів. Про це заявив глава угорського МЗС Петер Сіярто. Будапешт ухвалить рішення про кроки у відповідь на це рішення 17 вересня. Орбан наголосив, що очікує "серйозних юридичних дебатів" із цього питання.

Нагадаємо, 12 вересня Європейський парламент підтримав початок дисциплінарної процедури щодо Угорщини через загрозу підриву угорським урядом європейських цінностей - поваги до демократії, правової держави і прав людини. Країну можуть позбавити голосу в Раді ЄС. 

ВідеоУкраїнське МЗС обурене поведінкою угорського уряду стосовно України

Уряд Угорщини призначив Іштвана Ґрежу - уповноваженим Міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області. Наші дипломати висловили протест і чекають офіційних пояснень від Будапешта. Адже йдеться про суверенну частину України.

Українське МЗС обурене поведінкою угорського уряду стосовно України

Залиште свій коментар

Вибір редакції