Санкції проти нафтогазових інвесторів в Ірані

США вводять економічні санкції проти структур, які інвестують кошти в нафтогазовий сектор Ірану.

Палата представників Конгресу США затвердила законопроект, що посилює односторонні економічні санкції США проти зарубіжних державних структур, держкомпаній і приватних корпорацій, котрі інвестують понад 20 мільйонів доларів у нафтогазовий сектор Ірану.

Законопроект підтримали 408 конгресменів, шестеро голосували "проти". "Зарубіжні організації, що інвестували в енергетичний сектор Ірану, не дивлячись на те, що ця країна підтримує тероризм і здійснює ядерну програму, надають тим самим Ірану додаткові фінансові кошти для діяльності в цих областях", - йдеться в тексті документа.

"Такі фінансові заходи є одним з найсильніших невійськових інструментів, щоб переконати Іран в тому, що він більше не може собі дозволити займатися небезпечною, дестабілізуючою діяльністю, такою, як програма по створенню ядерних озброєнь і підтримка тероризму", - йдеться в тексті законопроекту.

Документ доручає міністрові фінансів США при консультації з держсекретарем протягом шести місяців після вступу законопроекту до сили підготувати і обнародувати список всіх організацій і приватних осіб "усередині або за межами США", які інвестували в іранський енергетичний сектор більше 20 мільйонів доларів.

Законопроект дозволяє і підтримує рішення урядів американських штатів і місцевої влади про відклик американських інвестицій із зарубіжних або американських організацій, фірм і фінансових компаній, які опиняться в списку Мінфіну. 

Під дію законопроекту підпадають "будь-яке урядове відомство або інструмент уряду, включаючи міжнародний фінансовий інститут", а також "приватна особа, корпорація, ділова асоціація, партнерство, суспільство, фонд, а також будь-яка неурядова організація або група".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: