Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санта-безхатько: Бенксі створив нову "різдвяну" роботу в Британії. Невідомі вже "допрацювали" її

Графіті закрили захисним склом.

Вуличний художник Бенксі створив до Різдва графіті у британському місті Бірмінгемі. На ньому – оленяча упряжка, яка "везе" лавку.

У своєму інстаграмі митець показав відео цілого перфомансу на тлі графіті.

Так, на відео чоловік, схожий на безпритульного, сидить на лавці – поруч сумки з його речами. Він п’є воду, а потім лягає на лавку, підкладаючи замість подушки мішок.

Тоді на відео стає видно графіті з оленячою упряжкою, а усе разом починає нагадувати новорічні санчата Санта Клауса.

Бенксі також розповів, що за 20 хвилин знімання до "безхатька" кілька разів підходили перехожі та пропонували напої, шоколад та запальничку. "Боже, благослови Бірмінгем", - написав митець.

Згодом стало відомо, що невідомі залишили свій слід у графіті. Вони домалювали оленям червоні носики. Повідомляється, що після цього роботу закрили захисним склом.

Нагадаємо, минулого року картина Бенксі самознищилась, щойно її продали на аукціоні за 1 млн фунтів. Жінка, яка придбала картину, не збирається скасовувати угоду та залишить картину в себе. Окрім цього, робота тепер має нову назву - "Любов у кошику для сміття". 

Витівка вуличного художника одразу підкорила світ і породила купу наслідувачів. На перфомансі митця заробити грошей та слави спробували й інші. Серед іншого користувачі соціальних мереж почали "знищувати" інші видатні роботи мистецтва на кшталт Мони Лізи Леонардо Да Вінчі.

Згодом Бенксі показав, як насправді мало виглядати скандальне знищення картини - виявилось, під час аукціону все сталось не так, як мало.

Залиште свій коментар

Вибір редакції