Сапери підірвали будинок неподалік від Сан-Дієго

Мешканець Південної Каліфорнії зібрав у себе в сараї гігантську колекцію вибухівки.

Американські сапери були змушені підірвати будинок недалеко від Сан-Дієго. Місцевий мешканець Георг Якубець створив у себе в сараї склад з саморобною вибухівкою.

Операція була спланована і готувалася кілька тижнів з дня, коли у листопаді садівник, який працював неподалік від будівлі, виявив у землі міну. Пристрій спрацював і чоловік був поранений. Після цього агенти ФБР обшукали будинок і виявили цілий склад вибухонебезпечних речовин. Там були виявлені як звичайні петарди, так і потужні пристрої, подібні до тих, які використовувалися проти військ США в Іраку та Афганістані.

Правоохоронці зрозуміли, що розмінувати сарай неможливо без ризику для життя. Тому і вирішили його спалити, аби не допустити вибуху. Свідки кажуть, що вогонь та дим від спаленої вибухівки піднялися на кілька кілометрів у повітря.

Жертв вдалося уникнути, оскільки мешканців прилеглих будівель завчасно евакуювали. Наразі горе-підривник пояснює правоохоронцям, для чого йому знадобилася така кількість небезпечних матеріалів.

Читайте також:

Сапер підірвав свою родину після сварки

7-річна британка шукала м'ячик і знайшла терориста, який готував бомбу

У Ставрополі знешкодили дві бомби, які містили центнер вибухівки

Чоловік на городі знайшов мінометні міни

ВідеоСапери підірвали будинок недалеко від Сан-Дієго

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: