Держави Перської  затоки  оголосили  режим  Каддафі  незаконним

Сусідні з Лівією країни оголосили владу Каддафі незаконною і виявили бажання налагодити контакти з повстанцями.

 Рада співробітництва арабських держав Перської затоки, в яку входять Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман і Саудівська Аравія, оголосила, що вважає режим Каддафі нелегітимним. У заяві міністрів закордонних справ цих країн також йдеться про необхідність налагодити відносини з Національною Перехідною Радою, що сформували повстанці.

У свою чергу США оголосили, що незабаром відправлять на схід Лівії, що перейшов під контроль повстанців, цивільних фахівців для надання допомоги противникам Каддафі. При цьому в адміністрації США особливо підкреслили, що це в жодному разі не є військовою інтервенцією.

Громадянська війна в Лівії триває з середини лютого 2011 року. Країна фактично розділилася на дві частини: захід із столицею Тріполі продовжує контролювати Каддафі, а схід з центром у Бенгазі відійшов опозиційним силам. У Тріполі учасників НПС називають зрадниками і шпигунами, а за голову його керівника Мустафи Абдель Джаліля призначена нагорода в 500 тисяч лівійських динарів (близько 410 тисяч доларів).

Як повідомлялось, Європарламент прийняв резолюцію, що закликає країни Євросоюзу визнати перехідну національну раду Лівії у Бенгазі законним урядом країни. За ухвалення резолюції проголосували 584 депутати, проти - 18, ще 18 утрималися.

Читайте також:

Резолюція Європарламенту: опозиційна рада Лівії є законним урядом

Московський патріархат підтримав Каддафі

 Війська Каддафі втопили Лівію в крові: убито лідера повстання

Каддафі пообіцяв збройний опір будь-якому втручанню іноземців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: