Саркозі назвав терміни скасування віз між Росією і Євросоюзом

На думку Ніколя Саркозі, через 10-15 років РФ і Євросоюз увійдуть в єдиний економічний простір із загальною концепцією безпеки.

Президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що через 10-15 років між Росією і Євросоюзом буде запроваджено безвізовий режим.

Виступаючи у французькій комуні Довіль на спільній прес-конференції з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим і канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Саркозі сказав, що, на його особисту думку, через 10-15 років РФ і Євросоюз увійдуть в єдиний економічний простір із загальною концепцією безпеки.

Саркозі, Мєдвєдєв і Меркель висловили надію на те, що обговорення безвізового режиму досягне прогресу на грудневому саміті Росії та Євросоюзу.

Переговори Саркозі, Мєдвєдєва і Меркель у Довілі почалися 18 жовтня і тривали два дні. Меркель напередодні заходу заявила, що одна з головних цілей зустрічі - поліпшення механізмів співпраці між Росією і НАТО.

Як стало відомо журналістам, російська сторона планувала обговорити на переговорах питання створення спільного з ЄС Комітету міжнародної політики і безпеки для співпраці у євро-атлантичному і євразійському регіонах.

Читайте також:

Коморовський: Процес примирення РФ і Польщі буде нелегким

Британія відмовилася від співпраці з спецслужбами Росії

Польський експерт: Росію безглуздо демонізувати, вона слабка

ВідеоЛідери Росії, Німеччини і Франції провели тристоронні переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: