Саркозі не помітив, як двічі прочитав одну і ту саму промову

Президент Франції полінувався написати нову промову, і виступив перед фермерами з тією, яку він читав ще у лютому.

Президент Франції Ніколя Саркозі цього тижня виступив перед фермерами з промовою, з якою він вже виступав у лютому.

Цілі фрази з двох виступів, записаних телебаченням, виявилися ідентичними. "Скопіював і вставив", - пожартували ведучі однієї з політичних програм телеканалу Canal+, які першими звернули увагу на дивовижні збіги.

Журналісти проаналізували два виступи Саркозі на сільськогосподарську тематику – від 27 жовтня в Поліньї і за вісім місяців до цього, 19 лютого, в Домереї.

Повністю у двох виступах співпало, наприклад, визначення, яке глава держави надав фермерові: "Це керівник підприємства, який повинен постійно прилаштовуватися до обстановки, до ринку, технологій, правил".

Не утримався президент і від повтору визначення, яке він надав національній ідентичності: "Слово "земля" має французьке значення. Мене обрали, щоб захищати національну ідентичність французів". "Сільське господарство змінило пейзажі в нашій країні, воно стало частиною нашої душі", - зазначив Саркозі.

У тексті міститься також вислів про підтримку дій міністра сільського господарства. Проте якщо в лютому посаду міністра обіймала одна людина, то в жовтні відомство очолив уже інший керівник.

Здивував журналістів і той факт, що президент як в жовтні, так і в лютому виголосив цю промову практично з однаковою інтонацією і в тому ж темпі. "Що це, недбалість одного з ледачих радників Ніколя Саркозі?", - зацікавилися французькі ЗМІ.

Лінгвіст, який проаналізував обидва виступи, зазначив, що президент читає тексти, не вдаючись до їх суті. Він припустив, що Саркозі, можливо, втомився.

Різниця між виступами полягала лише в тому, що президент обіцяв виділити фермерам додаткову допомогу в розмірі 650 млн євро, а також кредити на суму в 1 млрд євро.

Читайте також:

Під час візиту Саркозі на завод там зібрали тільки робітників його зросту

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: