Саркозі не відступиться від реформ

Президент Франції Ніколя Саркозі заявив про свій намір продовжувати реформи, не дивлячись на невдоволення транспортників.

Ніколя Саркозі (Фото: www.tagesanzeiger.ch)
Саркозі переконаний у необхідності своїх реформ.
"Франція потребує реформ для того, щоб відповісти на світові виклики. Ми не поступимося", - заявив президент Саркозі, виступаючи перед Асоціацією мерів Франції.

Реформа "спеціальних пенсійних режимів - це не атака на залізничників, транспортників і енергетиків", - відзначив він під час свого першого виступу за час страйку, що паралізував впродовж тижня транспортну систему Франції. 

На його думку, відміна пенсійних пільг - це "питання рівності в розподілі зусиль, викликане демографічними змінами, збільшенням тривалості життя, збільшенням числа пенсіонерів в порівнянні з кількістю активного населення".

"Я піду до кінця, залишаючись рішучим і відкритим, оскільки це мій обов'язок", - заявив Саркозі. "Потрібно уміти закінчувати страйк, коли приходить час переговорів", - додав він.

"Переважна більшість співробітників RATP (Управління транспорту Парижа) і SNCF (Французьких залізниць) і майже всі службовці GDF і EDF (енергетичні компанії) повернулися до роботи. З цієї миті дух переговорів повинен взяти верх над духом конфронтації", - так закликав до припинення страйку президент Франції.

За його словами, переговори нададуть можливість кожному відстояти свою точку зору. "Меншина не може нав'язувати свої закони більшості, ні в держсекторі, ні в університетах, тільки цього нам не вистачало", - відзначив Саркозі. 

Масовий страйк працівників транспорту почався в країні минулого вівторка. Він пов'язаний з тим, що французький уряд збирається відмінити так звані спеціальні пенсійні режими - особливі умови виходу на пенсію для працівників великих державних компаній, зокрема транспортних. 

Масштабні акції протесту об'єднали десятки тисяч людей, які незадоволені діями влади. Страйки проходять практично у всіх великих містах Франції, повідомляють французькі ЗМІ.

В середу транспортні профспілки повинні почати переговори з представниками уряду. Проте жодна із сторін не має наміру поступатися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: