Саркозі обізвав журналіста педофілом

Скандальні слова стали реакцією президента Франції на питання журналіста, який почав мову про участь Саркозі у корупційних угодах.

 Президент Франції Ніколя Саркозі під час інтерв'ю обізвав журналіста педофілом. Це стало реакцією президента на питання критично налаштованого журналіста, який почав мову про участь Саркозі у корупційних угодах, а саме отримання відкатів від Пакистану за продаж підводних човнів.

Бесіда з журналістами відбулася в кулуарах саміту НАТО в Лісабоні та не призначалася для запису, але мікрофони були включені.

"Світ з'їхав з глузду. Жоден з вас насправді ж не підозрює мене в тому, що я б міг піти і організувати виплату комісійних або отримання відкатів за підводні човни для Пакистану. Це неймовірно!" – заявив Саркозі.

Щоб яскравіше підкреслити свої слова, він звернувся до одного з журналістів: "Ось Ви. Я нічого не маю проти вас, але, схоже, ви педофіл... Хто мені сказав? А це моє особисте переконання. Ви можете виправдатися?".

Саркозі додав, що чув про схильності журналіста від якихось служб і з усних джерел, але розкривати їх не буде.

Залишаючи кімнату, де проходило інтерв'ю, президент вигукнув: "До зустрічі, мої друзі-педофіли!".

Як повідомляється, французькі чиновники намагалися змусити організаторів саміту стерти запис, але він все ж просочився у французьку пресу - запис опублікував журнал L'Express, а потім інші ЗМІ.

Питання журналіста відносилося до подій 1994 року, коли Франція продала Пакистану партію підводних човнів. Є підозри, що частину коштів французам повернули як відкат, який нібито було витрачено на передвиборчу кампанію тодішнього прем'єр-міністра Едуара Балладюра. Саркозі у той час працював міністром бюджету та представником передвиборного штабу Балладюра.

Нагадаємо, Саркозі вже мав сутички з французькими журналістами. Сатирична газета Le Monte надрукувала фотомонтажі, на яких фотографія президента наклеєна на обличчя гомосексуаліста та зоофіла.

Саркозі подав у суд проти газети та виграв його. Суд зобов'язав видавців газети зафарбувати обличчя президента на зображеннях статевих актів.

Читайте також:

Саміт ЄС закінчився конфліктом Баррозу і Саркозі

Французька поліція обшукала штаб партії Саркозі

Іранська газета назвала першу леді Франції повією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: