Саркозі образив королеву Британії: він надав перевагу Обамі

Британська королева образилася на президента Франції за те, що він не запросив її на святкування річниці висадки союзників у Нормандії.

Президент Франції Ніколя Саркозі не запросив королеву Великобританії Єлизавету II та королівську родину на святкування 65-річчя висадки союзників в Нормандії, яке пройде 6 червня.

Букінгемський палац висловив обурення таким рішенням Парижа, пише The Daily Mail. "Той факт, що британську королеву - голову держави для Великобританії і Канади - не запросили, буде сприйнятий як образа пам'яті 17556 британських і 5316 канадських військовослужбовців, що віддали життя за свободу Франції і похованих там", - взазначає видання.

При цьому французька сторона заявила, що не планувала і не планує запрошувати членів британського королівського дому на святкування річниці "Дня Д".

В Парижі стверджують, що Саркозі віддає всі сили "головному пункту програми" - заходам щодо прийому президента США Барака Обами. В анонсах передачі "Барак Обама на берегах десанта" на французькому телебаченні взагалі не згадується про британських і канадських військовослужбовців.

Як зазначає британська преса, президента Франції прозвали "Сарко-американець" через його спроби підлеститися до Вашингтона. Однак раніше Саркозі дозволяв собі гострі репліки на адресу Обами.

Зокрема, під час сніданку з депутатами французького парламенту після саміту "Великої двадцятки" він заявив, що "Барак Обама... ... обраний лише два місяці тому, і ніколи не керував жодним міністерством в своєму житті. Є кілька речей, з яких він не має власної позиції".

Читайте також:

Шофер Єлизавети II продав секрети королеви

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

Дружина Саркозі полюбляє підбадьорювати чоловіка: "Сміливіше, маленький!"

Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: