Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Саркозі пригрозив журналісту, що розіб'є йому обличчя за статтю про свою дружину Карлі Бруні, з якої випливає, що вона повія.

Президент Франції Ніколя Саркозі пригрозив розбити обличчя журналісту, який написав статтю про його дружину Карлу Бруні.

На думку політика, у своїй статті журналіст виставив його кохану повією, пише "The Daily Telegraph".

Інцидент, який стався ще в січні 2008-го року, описаний в книзі мемуарів директора журналу новин "Le Point" Франца-Олів'є Гісбера.

Майже три року тому в журналі Гісбера була опублікована стаття "24 поради президенту напередодні його шлюбу з мадемуазель Бруні". У своєму опусі журналіст вирішив дати Саркозі кілька порад, перш ніж він візьме шлюб з Карлою.

Одна з порад звучала так: "Не знайомте вашу нову дружину з вашими синами, з Бараком Обамою та й взагалі з будь-якими привабливими чоловіками".

Саме ці слова дуже образили Саркозі. Тож він не втримався й зателефонував Гісберу. Розпочавши розмову з кількох приємних слів, французький лідер несподівано вибухнув: "Ця стаття - бруд, і я мав би розбити вам обличчя".

"Ви погрожуєте мені?" - поцікавився Гісбер. На що президент відповів: "Ви заслуговуєте на це. Я не знаю, що мене стримує".

Здивований журналіст зауважив, що ані у Саркозі, ані у Бруні немає приводу для образ.

"Я впевнений, ви б луснули від обурення, якби я написав, що ваша дружина була повією, з якою переспав кожен, і яка навіть хотіла зайнятися сексом з вашими дітьми", - заявив Ніколя.

"Але наш журнал ніколи не писав, що Карла була повією", - відповів Гісбер.

Однак Саркозі вимагав, щоб журнал приніс письмові вибачення, але редактор відмовився.

"Побачите, що я з вами зроблю", - пригрозив президент.

Зрештою, погроза не виявилася порожньою: глава держави спробував натиснути на власника журналу мільярдера Франсуа Піно, щоб той звільнив Гісбера. Але досягти цього президентові не вдалося.

До слова, не секрет, що до шлюбу з Саркозі Бруні мала чимало стосунків з відомими чоловіками. Так, свого часу Карла "крутила кохання" з Міком Джеггером, Еріком Клептоном і Дональдом Трампом. А після зв'язку з публіцистом Жан-Полем Ентховеном вона пішла від нього до його сина, філософа Рафаеля Ентховена, народивши від нього дитину.

Цікаво, що саме Бруні й помирила коханого Ніколя з журналістом Гісбером.

Вона відібрала у чоловіка трубку і сказала: "Вибачте його. Але Ніколя такий закоханий, ви розумієте. Він не міг перенести, що про мене таке пишуть…".

Щоправда, подібні тиради з "лексиконом школяра", як висловився Гісбер, йому довелося почути від президента ще не раз.

"Телефонна атака" проти журналіста - далеко не перша витівка Ніколя Саркозі. Він особливо важко переносить розмови про своє особисте життя.

Наприклад, у жовтні 2007 року він роздратувався, образивши американську журналістку, яка запитала його про шлюб з попередньою дружиною Сесилією, який тоді розпадався.

Відзначимо, що відносини з пресою у глави французької держави в цілому не прозорі.

Наприклад, коли в листопаді 2010 року журналіст припустив, що Саркозі мав відношення до отримання відкатів від Пакистану за постачання підводних човнів, Саркозі у відповідь "припустив", що його співрозмовник - педофіл.

А журналісту одного з французьких сайтів новин Саркозі пригрозив засудити за оприлюднення відеозапису, на якому видно, як президент лає працівника телебачення за те, що той з ним не привітався.

Читайте також:

Закохані французи відмовилися одружуватися під портретом Саркозі

Діта фон Тіз розважилась із сином Саркозі

Карла Бруні та Ніколя Саркозі усиновлять дитину

Саркозі з дружиною стали Дідом Морозом і Снігуронькою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: