Саркозі пригрозив вивести Францію з єврозони

Іспанський прем'єр розповів, як на саміті ЄС президент Франції грюкав кулаком по столу, щоб канцлер Німеччини погодилася на надання допомоги Греції.

На саміті лідерів ЄС в Брюсселі президент Франції Ніколя Саркозі пригрозив вивести країну з єврозони, якщо канцлер Німеччини Ангела Меркель не дасть згоди на надання фінансової допомоги Греції.

Свідком дискусії став іспанський прем'єр-міністр, він і розповів про інцидент своїм соратникам по соціалістичній партії. Він розповів, що Саркозі вів себе вкрай емоційно, "стукав кулаком і загрожував".

Таким чином, на думку експертів, Саркозі змусив Меркель допомогти Греції, яка потрапила в боргову кризу. У результаті канцлер ФРН, яка спочатку виступала проти виділення коштів Афінам, була змушена здатися.

Аналітики вважають, що подібна заява Саркозі може негативно відбитися на політичних відносинах Франції та Німеччини, які є двигунами європейської економіки.

Нагадаємо, ситуація з Грецією обговорювалася на саміті ЄС у Брюсселі 7 травня. Тоді країни дійшли остаточної згоди з приводу надання Греції кредиту в розмірі 110 млрд євро на три роки.

Читайте також:

Меркель: крах євро розвалить Євросоюз

Європа оголосила про створення антикризового фонду в 750 млрд євро

Французький економіст спрогнозував "смерть" євро до кінця року

Саркозі порадив США припинити нав'язувати свої погляди всьому світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: