Саркозі в Індії попросив надати йому невисоких охоронців

Виконати побажання президента виявилося проблематично, оскільки більшість працівників служб безпеки в принципі дуже високі.

 Для забезпечення безпеки президента Франції Ніколя Саркозі під час візиту в Індію служба протоколу попросила підібрати в індійських силах безпеки "співробітників нижче ростом". Про це повідомила індійська газета The Daily News and Analysis.

Виконати побажання президента виявилося проблематично, оскільки більшість працівників служб безпеки в принципі дуже високі.

Як зазначається, це не перша спроба Саркозі приховати свій малий зріст. Раніше схожа інформація спливала після візиту Саркозі на авіаційний завод в Тулузі і фабрику з виробництва автомобільних запчастин в Нормандії: там на зустріч з президентом допускалися тільки низькорослі робітники.

До того ж, в травні 2009 року під час урочистостей з нагоди річниці відкриття другого фронту у Другій світовій війні президента Франції викрили у використанні лавочки для ніг.

Тоді з трибуни перед Саркозі виступали тодішній прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, а також президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер. Всі зазначені лідери значно вищи від, ніж Саркозі, тому він побоювався виглядати смішно і вирішив стати вище.

Як зазначають індійські ЗМІ, відвідуючи Індію, Саркозі приготувався вітати індійську делегацію, не зійшовши з трапа літака: на сходах він здавався вище.

Дружина президента, колишня модель Карла Бруні, значно вища за чоловіка. У зв'язку з цим перша леді Франції уникає взуття на високих підборах. Проте розмов на цю тему вона не любить.

Читайте також:

Через Саркозі з Тадж-Махалу вигнали 10 тисяч туристів

Саркозі обізвав журналіста педофілом

Саркозі виграв суд проти газети, яка зобразила його геєм та зоофілом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: