Саркозі виграв суд проти газети, яка зобразила його геєм та зоофілом

Ніколя Саркозі виграв суд проти сатирично газети Le Monte, яка надрукувала фотомонтажі, на яких фотографія президента наклеєна на обличчя гомосексуаліста та зоофіла.

Президент Франції Ніколя Саркозі виграв суд проти газети Le Monte.

Апеляційний суд Парижа залишив у силі вирок суду більшої інстанції, який зобов'язав видавців сатиричної газети Le Monte зафарбувати обличчя президента країни Ніколя Саркозі на змонтованих газетярами зображеннях статевих актів.

Сатирична газета Le Mоnte, яку видавці оформили в стилі найбільшої французької газети Le Monde, виходить раз на два місяці і регулярно друкує сатиру на адресу президента.

Статтю на першій шпальті номера за липень-серпень 2010 автори назвали "Ніколя Саркозі у в'язниці".

Як ілюстрацію вони поставили фотомонтаж: фотографія Ніколя Саркозі наклеєна на обличчя гомосексуаліста, який віддається любовним утіхам зі своїм сусідом по камері. Крім того, на одному з монтажів газети голий чоловік з обличчям президента збирається зайнятися сексом з козою.

Адвокат Саркозі Тьеррі Ерцог від імені свого клієнта негайно подав скаргу до суду більшої інстанції Парижа, який на терміновому слуханні 17 липня визнав видавців винними в "посяганні на гідність" президента.

Суддя зобов'язав компанію-видавця Sonora Media зафарбувати фотографії президента, заплатити йому символічний євро за нанесення збитку і відшкодувати дві тисячі євро судових витрат.

Однак видавці, які вважають газету Le Monte взірцем свободи слова, подали апеляцію, і 13 серпня Апеляційний суд призначив їм додатково дві тисячі євро відшкодування судових витрат. До цих виплатах додався також штраф у розмірі 1,5 тисячі євро на користь розповсюджувачів видання компанії Messageries Lyonnaises.

Читайте також:

У Франції оприлюднили черговий компромат на міністра

Саркозі назвав ганебними заяви про його фінансування власницею L'Oreal

Журналістів звинуватили у перекручуванні інформації про підкуп Саркозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: