Саркозі витратив на квіти для Бруні 400 тисяч доларів з бюджету

У Франції скандал: президент витрачав державні кошти на власні потреби.

Президент Франції Ніколя Саркозі за рік витратив 400 тисяч доларів бюджетних грошей на покупку квітів для своєї дружини Карли Бруні.

Французи настійно порекомендували главі держави обмежити свої витрати з державного рахунку. Особливе обурення викликав той факт, що на квіти Саркозі та Бруні витрачали понад тисячу доларів щоденно.

Як зазначає Daily Mail, пристрасть до квітів – це примха колишньої супермоделі Карли Бруні, яка встановила в Єлисейському палаці безліч величезних ваз і кожен ранок наповнює їх свіжими квітами.

Саркозі також з бюджетних коштів заплатив 5 тисяч доларів штрафу за прострочення оплати комунальних платежів.

Глава Рахункової палати Франції Філіп Сеген у своєму звіті вказав, що палата наказала Саркозі компенсувати скарбниці 20 тисяч доларів, які президент витратив на особисті потреби.

Сам Саркозі попросив негайно виписати йому рахунки для оплати, щоб не викликати гніву громадськості. Проте гроші, витрачені на придбання квітів, не будуть компенсовані.

Публічний аудит витрат голови держави став першим в історії Франції з часів Людовика XVI наприкінці XVIII століття. Тоді, після оприлюднення витрат короля та його дружини Марії Антуанети, суд постановив їх стратити, що й було виконано.

Читайте також:

Карла Бруні заспівала для Нельсона Мандели

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

Поведінку дружини Саркозі на саміті G8 визнали "брутальною"

У Парижі викрали інтимні фото Карли Бруні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: