Саркозі влаштував кадрову революцію в уряді

Президент Франції пов'язав реорганізацію уряду із подіями у Північній Африці і на Близькому Сході.

Президент Франції Ніколя Саркозі за рік з невеликим до виборів глави держави провів ряд ключових перестановок в уряді, змінивши керівництво МЗС, МВС і міністерства оборони.

"Разом з прем'єр-міністром Франсуа Фійоном ми вирішили реорганізувати міністерства, які відповідають за дипломатію і безпеку", - сказав Саркозі у своєму зверненні до нації ввечері у неділю, 27 лютого.

Реорганізацію уряду Саркозі пов'язав з подіями у Північній Африці і на Близькому Сході.

Він привітав повалення деспотичних режимів в ім'я демократії і прав людини, однак зазначив, що майбутній хід подій ніхто не може передбачити, і на зміну диктатурі може прийти ще більш жорстока диктатура. Крім того, все це може призвести до неконтрольованого зростання потоку іммігрантів до Європи і новим проявам тероризму, тому французька влада має бути готова до будь-якого варіанту розвитку подій.

За словами президента Франції, новим міністром закордонних справ призначено Алена Жюппе, який до цього очолював міністерство оборони.

Саркозі зазначив, що Жюппе, який свого часу обіймав посаду прем'єр-міністра Франції, дуже досвідчений політик, який вже виконував функції глави МЗС, і його робота на цій посаді усі визнавали досить успішною.

Міністром оборони став голова групи правлячої партії "Союз за народний рух" (UMP) у Сенаті Жерар Лонге.

У свою чергу генеральний секретар Єлісейського палацу Клод Геан, за словами президента, очолив МВС. За даними ЗМІ, Бріс Ортефе, який займав посаду голови МВС, перейшов на посаду радника Єлісейського палацу для допомоги у підготовці до виборів глави держави.

"Я хотів би висунути на пост глави міністерства внутрішніх справ та імміграції Клода Геана, що супроводжував мене протягом дев'яти років на всіх посадах, які я займав, у тому числі на посаді голови міністерства внутрішніх справ, з механізмом роботи якого він чудово знайомий", - сказав Саркозі.

Читайте також:

Французькі судді на критику Саркозі відповіли страйками

Франція має намір встановити правила поведінки на вулиці для мусульман

Саркозі визнав провал політики мультикультуралізму у Франції

ВідеоСаркозі влаштував кадрову революцію в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: