Саркозі вважає Росію головним партнером Європи

Президент Росії назвав президента Франції "любий Ніколя", а той заявив, що щасливий новій зустрічі.

Президент Франції Ніколя Саркозі назвав Росію головним партнером Європи, а російського президента Дмитра Мєдвєдєва - стабільним партнером.

Під час зустрічі з главою РФ, Саркозі запевнив, що "високо оцінює зусилля, які докладає президент Мєдвєдєв, щоб модернізувати Росію".

"Я дуже ціную відвертість, з якою ви виступаєте у всіх дискусіях, пан Мєдвєдєв - дуже стабільний партнер", - заявив Саркозі.

За його словами, на зустрічі главам держав належить обговорити чимало питань, зокрема, "підготовку до Копенгагена, ситуацію в Ірані, необхідність нового поштовху мирному процесу на Близькому Сході, відносини Європи і Росії, яка є головним нашим партнером, загальну безпеку".

Дмитро Мєдвєдєв зі свого боку зазначив, що "привід, щоб побачитися, дуже гарний - ми сьогодні відзначаємо 20-річчя падіння Берлінської стіни".

"Але це не означає, що ми не обговорюємо звичайні двосторонні питання, хоча ми зустрічаємося регулярно, є бажання спілкуватися частіше", - сказав російський лідер.

Останній раз Саркозі та Мєдвєдєв зустрічалися в США у вересні.

Глава російської держави звертався до французького колеги на "ти", називав його "любий Ніколя". Саркозі казав, що "дуже щасливий новій зустрічі з президентом Мєдвєдєвим".

Читайте також:

Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Саркозі зізнався у руйнуванні Берлінської стіни

Путін і Берлусконі збираються купити один острів на двох

Саркозі не помітив, як двічі прочитав одну і ту саму промову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: