Саркозі закликав припинити насильство в секторі Газа

Президент Франції Ніколя Саркозі закликав президента Сірії Башара Асада вплинути на палестинський рух "Хамас", що користується підтримкою сірійських властей, щоб припинити насильство в секторі Газа.

Відповідну заяву Саркозі зробив на спільній прес-конференції з Асадом в столиці Сірії м. Дамаск. Сірійський президент утримався від відповіді на цей заклик і назвав військову операцію Ізраїлю військовим злочином, варварством і агресією, які необхідно зупинити, передає Associated Press.

Французький президент також призвав "Хамас" і Ізраїль завершити військове протистояння і підкреслив, що силовим шляхом вирішити конфлікт неможливо. "Слід чинити тиск на всі причетні до конфлікту сторони, щоб замовкла зброя і відновився мир. Сірійський президент Асад може зіграти в цьому ключову роль", - заявив Саркозі.

Нагадаємо, що озброєні зіткнення між ізраїльськими військами і бойовиками "Хамас" в даний час продовжуються в передмістях м. Гази, найбільшого міста в секторі Газа, а також в районі найбільшого на півдні сектора Газа р. Хан-Юніс. Очікується, що палестино-ізраїльський конфлікт сьогодні обговорюватиметься на засіданні Ради безпеки ООН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: