Саркозі знову отримав листа з погрозами

Президентові Франції знову надіслали листа, який містить погрози, але цього разу без кулі.

Президент Франції Ніколя Саркозі знову одержав анонімного листа з погрозами. Цього разу в конверт не була вкладена куля.

Послання з погрозами і кулею 9-міліметрового калібру отримав також журналіст французького телеканалу Tf1 Жан-П`єр Перно, повідомляють юридичні джерела.

Президент Франції, а також міністри внутрішніх справ Мішель Альо-Марі, юстиції Рашида Даті і культури Крістін Альбанель одержували в лютому листи з погрозами розправи і кулями 9-міліметрового калібру. Такі ж послання отримали ті, що належать до правлячої партії "Союз за народний рух" мер Бордо Ален Жюппе і сенатор від департаменту Лозер Жак Блан.

ЗМІ повідомляли про те, що послання складалися з двадцяти рядків і були розсилкою, в якій згадано декілька адресатів. 4 березня правоохоронні органи Франції затримали 47-річного безробітного програміста і військового в запасі, якого підозрювали в розсиланні листів. Через 34 години після затримання чоловік був відпущений через відсутність доказів його провини.

Як повідомлялося, слідство у цій справі веде столична прокуратура, яка розглядає справи про тероризм. Згідно з неофіційними даними, автором листів може бути одна і та ж психічно неврівноважена людина, яка представляє реальну небезпеку для суспільства.

Читайте також:

Листа з кулею французькому президенту відправив колишній військовий

Обама отримав конверт з кров'ю ВІЛ-інфікованого

Солісту "Дискотеки Аварії" погрожують розправою

Матері 8 близнюків та її піарникам погрожують вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: