Сару Пейлін визнали винною (відео)

Кандидат у віце-президенти США від Республіканської партії Сара Пейлін зловживала своїми повноваженнями на посту губернатора Аляски.

Деталі - на відео Reuters (без коментарів).

До такого висновку прийшла комісія законодавчих зборів Аляски після шестигодинного розгляду справи за закритими дверима, повідомляє AFP 11 жовтня.

Комісія погодилася з висновками, зробленими на 263-сторінковій доповіді, в якій Сару Пейлін звинувачують в незаконному звільненні комісара Аляски із суспільної безпеки Волта Монегана. Слідство встановило, що Сара Пейлін разом з чоловіком Тоддом чинила тиск на посадовців з метою добитися осунення з посади колишнього чоловіка сестри Сари Пейлін Майкла Вутена. Монеган відмовлявся звільнити свого підлеглого Вутена з поліції, через що сам позбувся посади.

В той же час Пейлін стверджує, що Монегана звільнили через розбіжності з фінансових питань, а чоловік її сестри втратив місце в поліції через порушення службових інструкцій.

Раніше Верховний суд Аляски відхилив клопотання групи конгресменів-республіканців про припинення розслідування, відмовившись визнати його політично мотивованим. Сама доповідь тримається в строгій таємниці і буде оприлюднена лише частково. Всі члени комісії, що беруть участь в розгляді справи, в обов'язковому порядку дали підписку про нерозголошування інформації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: