Саудівська Аравія атакувала Ємен через напад на нафтопереробні об’єкти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єменські хусити заявили, що вони напали на заводи.

Арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією розпочала військову операцію на північ від єменського порту Ходейда, відповідаючи на атаку на нафтопереробні об’єкти Saudi Aramco, відповідальність за яку взяли на себе хусити. Про це повідомляє телеканал Al-Ekhbariya.

У коаліції зазначили, що метою операції є військові об'єкти, коаліція попросила цивільних осіб уникати об'єктів, на які вона націлена.

Пізніше стало відомо, що в результаті операції були знищені чотири об'єкти, на яких складали безпілотні човни і морські міни.

"Ці об'єкти використовувалися щоб проводити атаки і терористичні операції, які загрожують морським шляхам і міжнародній торгівлі", - заявив представник коаліції.

Нагадаємо, у Саудівській Аравії 14 вересня сталася пожежа на одному з найбільших в світі нафтопереробних заводів Saudi Aramco. У Міністерстві внутрішніх справ країни повідомили, що два об'єкти компанії Saudi Aramco на великих родовищах Абкайке і Хурайсе піддалися атаці з використанням дронів. Відповідальність за напад взяли на себе єменські повстанці-хусити, але у США впевнені, що за атакою стоїть Іран.

Відео Через атаки дронів видобуток нафти в Саудівській Аравії скоротився вдвічі

Нафта на світовому ринку подорожчала на 20% - це найбільший показник з 1991 року. А сталося все через атаку дронами двох нафтових об'єктів країни. Серед них і найбільший в світі нафтопереробний завод. Полум'я пожежникам вдалося взяти під контроль.  

Через атаки дронів видобуток нафти в Саудівській Аравії скоротився вдвічі

Залиште свій коментар

Вибір редакції