Саудівська Аравія направила слідчих "замести сліди" вбивства журналіста Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У складі групи з 11 осіб були хімік і токсиколог.

За кілька днів після вбивства журналіста Джамаля Хашоггі Саудівська Аравія направила в Туреччину фахівців, які повинні були замести сліди злочину.

Про це заявив представник турецької влади, пише у понеділок, 5 листопада, BBC.

Вони прибули в складі групи з 11 осіб, які повинні були допомагати турецькій стороні в розслідуванні події з Хашоггі.

Згідно з інформацією лояльної уряду Туреччини газети Sabah, до Стамбулу з Ер-Ріяда в складі групи прибули хімік і токсиколог. Видання називає їхні імена - Ахмед Абдулазіз аль-Джонабі і Халед Яхія аль-Захрані.

Турецька сторона стверджує, що перед ними було завдання знищити сліди злочину до того, як до будівлі саудівського консульства і резиденції консула допустять турецьких слідчих. Вони відвідували будинок консульства щодня від 12 по 17 жовтня, трьома днями пізніше вони покинули країну.

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього в Стамбул в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозаписи. Після декількох тижнів заперечень і під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув в їхньому консульстві.

ВідеоТуреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Туреччина вважає, що тіла убитого у саудівському консульстві журналіста Джамала Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника. Про це американському виданню Washington Post, де працював Хашоггі, розповів турецький високопосадовець. 

Туреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Залиште свій коментар

Вибір редакції