Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саудівська Аравія продала будівлю у Стамбулі, де вбили журналіста Хашоггі – ЗМІ

Невідомий покупець начебто придбав її за третину вартості.

Саудівська Аравія продала будівлю, в якій розташовувалося консульство країни у Стамбулі, де минулого року вбили саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Про це повідомляє Al Jazeera із посиланням на турецькі ЗМІ.

За інформацією мовника Habeturk TV, будівля, розташована у висококласному районі Левент, була продана більше місяця тому невідомому покупцеві за третину її вартості. Нову будівлю для дипломатичної місії вже придбали у районі Сарієр, де також розміщується консульство США.

Турецький мовник заявив, що влада Саудівської Аравії потребувала б схвалення міністерства закордонних справ Туреччини, перш ніж продати майно.

Але представник турецького зовнішньополітичного відомства сказав агентству Middle East Eye, що Туреччина не має інформації для підтвердження продажу.

Саудівці також намагаються продати офіційну резиденцію генерального консула, в саду якої, як вважається, були спалені останки Хашоггі, і яка розташовується в 300 метрах від консульства. Але вони поки що не знайшли покупця. 

Нагадаємо, 59-річний оглядач американської газети The Washington Post Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, щоб оформити документи, необхідні для шлюбу з громадянкою Туреччини. Через два тижні після зникнення журналіста під тиском світової спільноти Саудівська Аравія визнала, що Джамаля Хашоггі убили в саудівському консульстві Стамбула. Спеціально для вчинення злочину з королівства до Стамбула прибули 15 осіб. У січні 2019 року в Саудівській Аравії розпочався процес над підозрюваними у вбивстві журналіста.

Відео США запровадили санкції проти громадян Саудівської Аравії, причетних до загибелі Джамаля Хашоґджі

Водночас Саудівська Аравії влада обіцяє відтяти голови п’ятьом посадовцям, які розправилися з опозиційним автором. Прокуратура королівства заявила, що загалом у справі заарештована 21 особа. За версією Ер-Ріяда, 2-го жовтня, коли Хашоґджі пішов до консульства своєї країни в Стамбулі, у дипустанові дисиденту ввели смертельну ін’єкцію, після чого тіло розчленували і вивезли.

США запровадили санкції проти громадян Саудівської Аравії, причетних до загибелі Джамаля Хашоґджі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції