Саудівський суд приговорив 75-річну жінку до побиття плітями

Суд шаріата засудив вдову за те, що вона попросила племінника, котрого вигодувала груддю, принести їй буханець хліба.

Саудівський суд приговорив 75-річну вдову до 40 ударів плітями, 4 місяців тюрми а після того – депортації з країни за спілкування з чоловіками, що не є її близькими родичами.

Хаміса Саваді, сирійка за походженням, що вийшла заміж за саудівського підданого, визнана винною у зустрічах та розмовах з двома молодими чоловіками, що на її прохання принесли їй буханець хліба.

Її "подільники", 24-річний племінник чоловіка та його друг, також засуджені до побиття плітями та тюремного ув’язнення.

Арабська газета Al-Watan стверджує, що звинувачення ґрунтувалися на "громадянській інформації" – простіше кажучи, на доносах, а також на словах батька племінника, що звинуватив жінку в порочності.

Під час суду жінка заявила, що вважає 24-річного мужчину за сина, оскільки, коли він був немовлям, вона вигодувала його грудьми (у Саудівський Аравії справді діє такий закон), однак судді заявили, що вона не в змозі цього довести та винесли вирок.

Адвокат Хаміси Саваді має намір оскаржити судове рішення. Зрештою, воно викликало обурення навіть серед мусульман.

"Як можна оголошувати вирок, ґрунтуючись лише на підозрах? Кілька чоловік використовують релігію на догоду власним інтересам", - обурюється в статті жінка-журналіст.

Нагадаємо, в середині лютого ще одну жінку, вагітну жертву групового зґвалтування засудили до 100 ударами плітями.

Закони шаріату в країні мають потужні позиції. Вирок було винесено лише через тиждень після того як король Саудівської Аравії Абдулла звільнив начальника релігійної поліції, а також впливового клерикала, котрий назвав виправданим вбивство власника одного з телеканалів, що передавав "неетичні програми".

Згідно цих законів, жінкам заборонено з’являтися з чоловіками, що не є їхніми близькими родичами, а також керувати авто. "Піклуються" охоронці релігійної чистоти також про музику, танці та кінострічки.

Читайте також:

Вагітну жертву зґвалтування засудили до 100 ударів батогом

Вперше в історії Саудівської Аравії жінка отримала посаду в уряді

Король Саудівської Аравії пожертвував 1 млрд. дол. на відновлення сектора Газа

Саудівський суд відмовив в розлученні 8-річній дівчинці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: