Саудівський суд попросив лікарів перебити засудженому спинний мозок

В Саудівській Аравії суд виніс злочинцеві вирок - переламати спинний мозок. Таке рішення викликане діями чоловіка, що призвели до каліцтва іншої особи.

Суд в Саудівській Аравії звернувся до кількох медичних центрів з пропозицією взяти участь у приведенні у виконання вироку, винесеного одному зі злочинців. Відповідно до рішення суду, засуджений, який завдав своєму опоненту у бійці важку травму спинного мозку, повинен отримати аналогічні пошкодження.

Покарання було винесено судом на вимогу 22-річного чоловіка, який був паралізований у результаті ножового поранення, отриманого в битві два роки тому.

Чинне в Саудівській Аравії шаріатське законодавство допускає покарання за принципом "око за око" за бажанням потерпілої сторони. Альтернативним вирішенням питання є виплата винним грошової компенсації потерпілому.

Суддя Сауд бін Сулейман аль-Юсеф (Saoud bin Suleiman al-Youssef) направив запити відразу в декілька медичних центрів. Суддю цікавить, чи готові хірурги завдати засудженому ушкодження, які призвели б до необоротного порушення функцій спинного мозку, як це запропоновано судом.

Як мінімум одна з клінік - Спеціалізований госпіталь Короля Фейсала в Ер-Ріяді - відповіла на пропозицію суду рішучою відмовою. Як наголошується у листі-відповіді адміністрації медустанови, виконання такого роду доручень несумісне з принципами медичної етики.

Читайте також:

В Саудівській Аравії загинули 24 людини від повені

У Саудівській Аравії телеведучого стратять за чаклунство

Саудівська Аравія оголосила війну магії та чаклунству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: