Саудівську школярку засудили до 90 ударів батогом і в'язниці за мобільний телефон

13-річну дівчинку засудили до тортур і в'язниці за те, що вона робила заборонену в школі справу - користувалася мобільним телефоном із камерою.

13-річна школярка із Саудівської Аравії засуджена до 90 ударів батогом і двох місяців в'язниці після того, як директор школи застала її з мобільним телефоном, обладнаним камерою. Застосування цих пристроїв у школах країни заборонено. Крім того, ученицю звинуватили в грубості по відношенню до педагога, пише британська газета The Daily Mail, посилаючись на саудівську газету Al Watan.

Тілесні покарання, що застосовуються в Саудівській Аравії в тому числі і відносно підлітків, викликають засудження з боку правозахисних організацій. Так, три роки тому 16 школярів у віці від 12 до 18 років за агресивну поведінку по відношенню до вчителя були покарані ще більш жорстоко - вони були засуджені до ударів батогом і повинні були отримати від 300 до 500 ударів.

Згідно з ісламським законодавством, що застосовується в Саудівській Аравії, тілесні покарання повинні в обов'язковому порядку застосовуватися за певні порушення моралі, такі як перелюбство і спільне перебування осіб протилежної статі, не пов'язаних між собою родинними узами. Але особистим рішенням судді порка також може призначатися і за інші злочини на додаток до передбачених за них покарань.

У Саудівській Аравії досі заборонені концерти, багато ресторанів і деякі торговельні центри обслуговують лише родини, особливо на свята. Релігійна поліція патрулює вулиці, спостерігаючи, щоб чоловіки і жінки не ходили парами, якщо не перебувають в родинних зв'язках або у шлюбі.

Судова ж система цього мусульманського королівства контролюється духовенством ваххабітського толку. Осіб, що не відносяться до ваххабітів, на роботу не беруть, особливо в судову систему.

У минулому році за кримінальні злочини дві людини були страчені виключним методом - їм відрубали голови, а потім виставили останки розіпнутими на хресті. Усього в Саудівській Аравії приводиться у виконання близько 100 смертних вироків на рік.

Читайте також:

Влада Ірану погрожує опозиції стратами - за "богопротивні діяння"

У Китаї стратили європейця вперше за півстоліття

Китайці не попередили смертника про страту з міркувань гуманності

У Росії вводиться новий вид обмеження волі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: