Саєнтологів оголосили злочинцями

Бельгійський прокурор Жан-Клод ван Еспен 4 вересня виступив із звинуваченнями на адресу саєнтологічної церкви, назвавши її діяльність злочинною.

Бельгійський прокурор Жан-Клод ван Еспен (Jean-Claude van Espen) 4 вересня виступив із звинуваченнями на адресу саєнтологічної церкви, назвавши її діяльність злочинною.

Церква саєнтології
Lenta.ru
Будівля європейського представництва церкви саєнтології
Прокурор звинуватив організацію в шахрайстві і здирстві. Крім того, на його думку, європейський офіс сайєнтологічної церкви в Брюсселі і всі її бельгійські відділення займаються нелегальною медичною діяльністю, порушують недоторканність особистого життя і укладають незаконні бізнес-договори. Відповідно до звинувачення, перед судом повинні з'явитися до 12 чоловік, чиї імена не називаються.

Звинувачення було пред'явлене на підставі результатів розслідування, що тривало 10 років. У 1997 році бельгійський парламентський комітет визнав саєнтологічну церкву сектою. Після цього поліція вилучила у організації фінансову документацію, кореспонденцію та інші документи для проведення розслідування, направленого на вивчення фінансових потоків.

У відповідь саєнтологи звинуватили ван Еспена в цькуванні. За їх словами, в останні 10 років він за допомогою ЗМІ неодноразово намагався зіпсувати репутацію організації, внаслідок чого саєнтологи в Бельгії стали жертвами нетерпимості і дискримінації.

Організація заявила про готовність виступити в суді зі спростуванням всіх звинувачень.

Саєнтологічна церква була заснована в Лос-Анджелесі в 1954 році. Її бельгійське відділення функціонує вже більше 30 років. Саєнтологи вважають себе релігійною організацією, яка вчить, що технології можуть розширити свідомість. Організація налічує більше 10 мільйонів членів по всьому світу, в числі яких актори Том Круз і Джон Траволта.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: