Сайт WikiLeaks дістав компрометуючі матеріали про Росію

У інтернет-ресурса WikiLeaks є компрометуючі матеріали про Росію, але поки що не відомо, чи будуть вони оприлюднені.

Засновник інтернет-ресурсу WikiLeaks Джуліан Ессендж заявив, що має в своєму розпорядженні компрометуючі матеріали про Росію.

"Так, ми маємо в своєму розпорядженні якісь компромати на Росію, на жаль їх не так багато. Російські сайти розміщують інформацію тільки російською мовою, що обмежує наші можливості. Однак нам допомагають американці, вони передають багато матеріалів про Росію", - розповів Ессендж у своєму інтерв'ю.

Ессендж не уточнив, які саме відомості він мав на увазі і чи будуть вони оприлюднені.

У ніч на суботу 23 жовтня сайт WikiLeaks, що спеціалізується на поширенні засекреченої інформації опублікував близько 400 тисяч документів, що мають відношення до військової операції США в Іраку.

Пізніше в американському оборонному відомстві заявили, що Пентагон не планує заново розслідувати справи про зловживання іракських сил безпеки, про які йдеться в документах, нещодавно опублікованих на сайті Wikileaks.

Нагадаємо, в кінці липня сайт виклав у мережі першу добірку службових документів, що стосується всіх аспектів проведення операцій союзників в Афганістані з січня 2004 року по грудень 2009 року. Добірка включала в себе понад 90 тисяч документів. Її основу склали рапорти американських командирів різного рівня про проведення операцій, що описують подробиці бойових дій і містять детальний опис їх наслідків.

Читайте також:

Пентагон відмовився розслідувати інформацію, яку було оприлюднено Wikileaks

WikiLeaks опублікував досьє про війну в Іраку

В Інтернеті опублікують сотні тисяч секретних документів про війну в Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: