Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще не готові до пірнання: у Таїланді поки не будуть рятувати дітей, які застрягли у місцевій печері

Таким чином, дитячій футбольній команді доведеться чекати рятувальної операції ще кілька днів.

Влада Таїланду вирішила відкласти рятувальну операція для порятунку заблокованих у місцевій печері дітей, заявивши, що вони ще не готові до підводного плавання.

Про це на прес-конференції заявив губернатор Наронгсак Осатанакорн, передає The Washington Post.

За його словами, діти ще не отримали необхідних навичок із підводного плавання, для того щоб успішно вибратися з печери, тому поки рятувальна операція відкладається.

Він також зазначив, що в разі початку чергових сильних дощів, які прогнозують цими вихідними, влада здійснить спробу негайного порятунку дітей. Раніше чиновники схилялись до необхідності евакуації дитячої футбольної команди якомога скоріше через прогнози щодо нових дощів, які можуть перекрити вхід та повністю затопити печеру, де перебувають діти.

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

У визволенні дітей брали участь і українські спеціалісти. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про найважче у місії. Окрім цього, під час місії вже загинув один із рятувальників. Про свою допомогу в порятунку дітей вже заявив і американський підприємець Ілон Маск, який пообіцяв відправити до Таїланду власних інженерів та техніку.

ВідеоУ тайській печері, де з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера, загинув рятувальник

У тайській печері, де вже два тижні з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера, помер один із рятувальників. Самі діти досі у печері, про них піклуються лікарі та рятувальники. Хлопці змучені й ослаблені, і лишатися у печері усе небезпечніше, адже через людську активність у тунелі впав рівень кисню. Рятувальну операцію пришвидшують, адже регіон от-от можуть накрити зливи. 

У тайській печері, де з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера, загинув рятувальник

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції