"Ще ніхто нічого не виграв": Лукашенко спрогнозував, хто переможе у другому турі виборів в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також підкреслив, що Порошенко зробить все, щоб українці його підтримали.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що у другому турі президентських виборів в Україні переможе Петро Порошенко.

Про це він розповів в інтерв’ю турецькому агентству Anadolu, передає БЕЛТА.

"Ніхто там нічого не виграв. Після першого туру лідирує Зеленський, Порошенко від нього відстає. Як закінчиться другий тур, ніхто не наважиться передбачити. Я все таки схильний думати, що ці президентські вибори виграє Порошенко", - заявив Лукашенко.

Він також підкреслив, що чинний український президент повинен зробити все, щоб його підтримали українці.

"Але я вам скажу від життя: у нас з Порошенком був колись спільний друг - це Міхеіл Саакашвілі. Коли Саакашвілі проводив вибори, будучи президентом, конституцію поміняв, ще щось - почали з народом займатися жартами. Це призвело до того, що йому довелося покинути Грузію і ховатися в інших країнах. Щоб Порошенку не довелося залазити на дах і з даху закликати українців захистити його, він зробить все для того, щоб українці його підтримали. Він повинен зробити все для того, щоб народ підтримав його", - запевнив Лукашенко.

Окрім цього, білоруський президент дав пораду тим, хто не знає за кого голосувати, краще не голосувати взагалі.

"Нехай мене пробачать українці, але хочу їм сказати: якщо нема за кого голосувати, то і голосувати не треба. Навіщо голосувати за людину, в якій ти не впевнений, адже українці такий важкий політичний шлях пройшли за останні роки. Вони вже наїлися незрозумілими обіцянками. Вони, вже багато разів ризикуючи, вірили політикам і їх підтримували. І весь час виходило навпаки", - підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

 

ВідеоЦВК дала старт другому туру виборів президента

Там змагатимуться Володимир Зеленський, він отримав 5 мільйонів 700 тисяч голосів - 30,24% від загальної кількості. І чинний президент Петро Порошенко. У нього 3 мільйони голосів - 15,95%.  

ЦВК дала старт другому туру виборів президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції