Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ще один приклад неготовності до виконання Мінська". У Польщі засудили анонсовані "вибори" в "Л/ДНР"

"Вибори" у так званих республіках призначені на 11 листопада.

Міністерство закордонних справ Польщі засудило призначення "виборів" у "Л/ДНР" на Донбасі, заявивши, що це йде всупереч із Мінськими домовленостями.

Про це повідомляється у заяві польського МЗС.

"Намір провести місцеві вибори проросійськими сепаратистами на окупованій частині Донбасу в Україні 11 листопада здійснюється всупереч Мінським домовленостям і має бути рішуче засуджений. Це ще один приклад відсутності бажання підтримуваних Росією сепаратистів, щоб по-справжньому брати участь у процесі реалізації того, що було узгоджено в Мінську", - йдеться у заяві.

Там також зазначили, що в цьому контексті важливо знову наголосити, що Польща підтримує суверенітет та територіальну цілісність України.

Нагадаємо, раніше в терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість убитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того, в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Це рішення вже засудили в ЄС та США, заявивши, що ці "вибори" стануть зривом Мінських домовленостей. На їхній нелегітимності наголосив і спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер, а український представник у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що "вибори" в "Л/ДНР" поставлять "хрест" на Мінському процесі.

ВідеоВиконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Виконувати обов'язки голови невизнаної республіки в Донецьку, замість убитого тиждень тому Олександра Захарченка, призначили Дениса Пушиліна. До російської окупації він був активним учасником "МММ" і навіть балотувався від партії Мавроді в парламент. Проти нього оголошені персональні санкції. Також Пушилін перебуває в розшуку Генпрокуратури. 

Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції