Ще один реактор "Фукусіми" задимівся

На реакторі №2 піднявся дим. Ситуація на енергоблоках №5 і №6 не викликає побоювань, вони забезпечуються енергією в повному обсязі. На третьому ж реакторі дим почав розсіюватись.

Білий дим піднімається над реактором 2 атомної електростанції "Фукусіма-1", повідомили представники японського агентства ядерної безпеки.

За кілька годин до цього повідомлялося про клуби сірого диму над іншим реактором - реактором 3. У зв'язку з цим влада терміново евакуювала частину працівників, повідомляє ВВС.

Представник японського уряду повідомив, що, за його даними, хмара диму над реактором 3 почалась розсіюватися.

Нагадаємо, 20 березня у третьому реакторі "Фукусіма-1" піднявся тиск. Між тим п'ятий і шостий реактори вдалося остудити.

21 березня над третім реактором аварійної станції піднявся сірий дим. Працівників негайно евакуювали, на місце прибули пожежники.

До ранку понеділка кабелі живлення підключені вже до першого, другого, п'ятого та шостого енергоблоків аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії. Тривають роботи з підведення електромережі до третього і четвертого реакторів.

Електроенергія, незважаючи на прокладання кабелів, до першого і другого реакторів досі не надходила.

Ситуація на енергоблоках №5 і №6 не викликає побоювань, вони забезпечуються енергією в повному обсязі. Всього на станції в цілодобовому режимі зараз працюють близько 300 фахівців з енергетичної компанії Tokyo Electric Power, збройних сил, поліції і пожежної служби. У зоні станції присутні також експерти з США, які надали деяку техніку.

Тим часом з’явилась інформація про можливе закриття АЕС "Фукусіма-1".

Читайте також:

З "Фукусіми" евакуювали персонал: над АЕС піднявся сірий дим

Чотири з шести реакторів "Фукусіми" підключили до електромережі

На реакторах "Фукусіма-1" вдалося знизити температуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: