Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один теракт в Росії: потужність вибуху в шість разів більша, ніж в "Домодєдово"

Невідомі підірвали автомобіль біля одного з кафе на околиці дагестанського міста Хасавюрт, потужність вибуху склала 30 кілограмів у тротиловому еквіваленті.

Хасавюрт
Вести.ру
Хасавюрт - місце вибуху
Увечері в середу, 26 січня, невідомі підірвали автомобіль біля одного з кафе на околиці дагестанського міста Хасавюрт.

У результаті події, за останніми даними, четверо людей загинули і шестеро постраждали. Трьох з шести постраждалих після надання їм медичної допомоги відпустили додому. Всі загиблі і постраждалі в основному є співробітниками та відвідувачами кафе.

СК РФ по Дагестану кваліфікував вибух як теракт. За попередніми оцінками експертів МВС, орієнтовна потужність вибуху склала 30 кілограмів у тротиловому еквіваленті.

За фактом вибуху порушено кримінальну справу за п'ятьма статтями: теракт, незаконний обіг зброї і боєприпасів, незаконне виготовлення вибухових пристроїв, вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом, умисне знищення майна.

Нагадаємо, в понеділок, 24 січня, о 16:32 за московським часом в аеропорту "Домодєдово" пролунав вибух, потужність якого склала 5 кг в тротиловому еквіваленті.

Жертвами теракту стали 35 людей, у тому числі українка Ганна Яблонська. За попередніми даними, вибуховий пристрій привів в дію чоловік 30-40 років кремезної статури.

Все про теракт у "Домодєдово" читайте тут

Читайте також:

Ганна Яблонська, яка загинула в "Домодєдово", боялась польотів і мріяла про другу дитину

Історія найгучніших терактів на транспорті

Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Відео Ще один теракт в Росії: потужність вибуху в шість разів більша, ніж в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Вибір редакції