Ще один єгиптянин підпалив себе біля парламенту Каїру

Співробітники служби безпеки і таксисти,які були свідками події, встигли збити полум'я за допомогою вогнегасників.

Молодий єгиптянин намагався підпалити себе біля будівлі Народного зібрання в Каїрі. Він був доставлений з опіками до лікарні, про його стан не повідомляється. Це вже друга спроба публічного самоспалення біля будівлі парламенту Єгипту за останні дні.

У понеділок 17 січня акт самоспалення влаштував житель міста Ель-Кантара. Наблизившись до будівлі парламенту, він облив себе бензином і підпалив. Таким чином він висловив протест проти безробіття.

За словами очевидців, перед тим, як підпалити себе, чоловік вигукував гасла проти служби держбезпеки, правлячої партії і уряду.

Співробітники служби безпеки і підоспілі таксисти встигли збити полум'я за допомогою вогнегасників. Потерпілий був доставлений в лікарню з опіками ніг, загрози життю немає.

В останні тижні по арабських країнах Північної Африки прокотилася хвиля протестних публічних акцій самоспалення, початок яким поклав 17 грудня тунісець, який виступив проти дій муніципальних органів влади.

Його смерть стала свого роду детонатором соціальних настроїв у країні, які спровокували масові виступи і в кінцевому рахунку призвели до перевороту і повалення туніського президента.

Після цього аналогічні події сталися тричі в Алжирі, Мавританії і тепер - у Єгипті.

Читайте також:

Чоловік підпалив себе перед парламентом Єгипту

Єгиптянина засудили до страти за "новорічний теракт" проти християн

На Тайвані самогубець в’їхав у групу дітей і підпалив себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: