Ще одна країна готується забрати своїх громадян із карантинного лайнера Diamond Princess в Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Канади привезуть тільки тих людей, які не інфіковані новим типом вірусу.

Канада проведе евакуацію своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess в Японії, який опинився на карантині через спалах нового китайського коронавірусу. Спеціальний борт, який забере канадців, вилетить до судна найближчим часом.

Про це заявили в МЗС Канади.

"Уряд Канади дуже серйозно ставиться до здоров'я і безпеки своїх громадян, які перебувають як на території країни, так і за кордоном. У зв'язку із надзвичайними обставинами, в яких опинилися наші громадяни на борту лайнера Diamond Princess, ми робимо все необхідне для повернення канадців з Японії, а також забезпечуємо необхідні заходи для запобігання та стримування поширення нового типу коронавірусу в країні" - пояснили у дипвідомстві.

Наголошується, що перед посадкою в літак пасажири судна повинні будуть пройти необхідні перевірки. Тих, у кого медики виявлять симптоми коронавірусу, не пустять на борт. Крім того, після прибуття в Канаду евакуйованих громадян очікує 14-денний карантин.

Терміни евакуації і кількість канадців, яких евакуюють, не уточнюються. Однак, за інформацією ЗМІ, на борту судна Diamond Princess, що стоїть на карантині, перебувають 255 громадян Канади, з яких 15 інфіковані коронавірусом. 

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Першу смерть від коронавірусу зафіксували у Європі

У Франції помер 80-річний китайський турист, який прилетів до Парижа з провінції Хубей – епіцентру хвороби. Чоловіка ушпиталили з характерними симптомами, а аналізи підтвердили коронавірус. Він провів у лікарні три тижні, але помер від пневмонії. Більше про коронавірус

Першу смерть від коронавірусу зафіксували у Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції