Ще одна країна збирається запровадити обмеження на імпорт продукції з України

Дата публікації
Перегляди
14к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Ще одна країна збирається запровадити обмеження на імпорт продукції з України

Уряд Угорщини збирається запровадити нові обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції / Фото: Gulyás Gergely

Міністр сільського господарства Угорщини звинуватив ЄС та його виконавчу комісію в неспроможності захистити європейських фермерів.

Уряд Угорщини збирається запровадити нові обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції, щоб захистити вітчизняних фермерів від ринкових коливань.

Про це заявив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь, передає АР.

За його словами, рішення ЄС дозволити безмитний імпорт з України 2022 року, щоб допомогти утримати економіку країни після вторгнення Росії, призвело до "значного надлишку пропонування і значно нижчих цін" на європейському сільськогосподарському ринку. Міністр звинуватив ЄС та його виконавчу комісію в неспроможності захистити європейських фермерів, які не змогли конкурувати з дешевшим імпортом.

"Угорщина вживатиме додаткових захисних заходів у межах своєї національної компетенції", – заявив Іштван Надь.

За його словами, уряд ухвалив план з п'яти пунктів для допомоги фермерам, включно з вимогою до продавців і логістичних компаній звітувати уряду про заборонені продукти, ввезені через Україну, незалежно від країни походження.

За словами міністра, під обмеження також потраплять продукти переробки з українського зерна.

Нагадаємо, станом на 10 квітня фермери Польщі все ще блокують рух вантажівок на пунктах пропуску на кордоні: це "Рава-Руська", "Ягодин" та "Угринів".

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація