Щелепа Вінстона Черчілля пішла з молотка  за 15 тисяч фунтів

В Англії під час торгів в аукціонному домі Keys Auctioneers продали вставні щелепи колишнього прем'єр-міністра Великобританії Вінстона Черчілля.

У Великобританії продали золоту вставну щелепу Вінстона Черчілля. Покупець заплатив за неї 23,5 тисячі доларів.

За словами представника аукціонного будинку, колекціонери виявили дуже велику цікавість до лота, і вставна щелепа голови британського уряду була продана дуже швидко.

Володарем лота став житель Глостершира, відомий своїм захопленням речами, що належали Черчиллю - у колекціонера вже є мікрофон, в який прем'єр оголосив про закінчення Другої світової війни.

Нинішній оригінальний лот виставив на торги син дантиста, який зробив зубні протези для Черчілля на початку війни. Лікар-дантист сер Уільфрід Фіш зумів виготовити такі зубні протези, які практично не змінили своєрідну вимову прем'єра. За це, як стверджують історики, Фіш був посвячений у лицарі.

Нагадаємо, що ще одна унікальна вставна щелепа прем'єра знаходиться зараз в королівському коледжі хірургів. Нещодавно вона була виставлена в одній з лондонських експозицій з супроводжуючим написом: "Зуби, які врятували світ".

Читайте також:

У Парижі спаплюжили пам’ятник Черчіллю

Пасмо волосся Наполеона продали за 13 тис доларів

Знаменита чорна сукня леді Діани пішла з молотка за 276 тисяч

Французькі вчені знайшли спосіб звільнити світ від стоматологів

ВідеоЩелепа Уінстона Черчілля пішла з молотка за 15 тисяч фунтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: