"Щоб розпусти не було": російський муфтій зажадав обрізати всіх жінок

За його словами, необхідно знизити сексуальність жінок.

Голова Координаційного центру мусульман Північного Кавказу Ісмаїл Бердиєв виступив з вимогою обрізати всіх жінок.

Про це він заявив сьогодні, 17 серпня, передає Інтерфакс.

"Треба всіх жінок обрізати, щоб розпусти не було на Землі, щоб сексуальність зменшилася", - заявив муфтій.

Він зазначив, що в деяких населених пунктах в Дагестані така практика існує.

За його словами, вимоги жіночого обрізання немає в ісламі.

"Але необхідно знизити сексуальність жінок. Якби це стосувалося всіх жінок, це було б дуже добре. Жінку Всевишній створив для того, щоб вона народжувала дітей і їх виховувала. А це (обрізання - ред.) не має до цього жодного стосунку. Жінки від цього не перестають народжувати. А ось розпусти було б менше", - додав Бердиєв.

Як відомо, напередодні на офіційному сайті правозахисного фонду "Правова ініціатива" була опублікована доповідь про практику жіночого обрізання в Дагестані. Наслідки операцій пов'язані зі зниженням чутливості і сексуального потягу жінок, які піддалися цій процедурі.

У доповіді говориться, що жіноче обрізання дуже рідко проводиться в лікарні, тому часто після таємної операції виникають запалення і кровотечу. Саме тому, жінки, які зазнали обрізання, пам'ятають про біль, стресі, багато хто часто не розуміють навіщо їм робили цю операцію, говориться в опублікованій доповіді.

Нагадаємо, практично одночасно із заявою свого колеги протоієрей РПЦ Сергій Чаплін закликав до масових вбивств "внутрішніх ворогів". Він зазначив, що заповідь "не убий" стосується лише вузького кола праведників, а на чолі інтересів суспільства має стояти не людина, а держава.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: