Сейм Латвії не дозволив латишам змінювати стать

Наразі хірургічні операції зі зміни статі у Латвії фактично заборонені. Депутати не хочуть перейматися цією проблемою.

Парламент Латвії відхилив поправки до закону про репродуктивне здоров'я, які обумовлювали процедуру зміни статі.

Наразі у Латвії питання щодо зміни статі законодавчо не врегульовані. Як пишуть латвійські ЗМІ, фактично подібні операції в країні заборонені.

Поправки визначали, що стать можна змінити у випадку, якщо на медичні комісії діагноз "транссексуальність" було поставлено за рік до цього. Під час операції мали заборонити зберігати репродуктивну функцію, яка була властива попередній статі людини.

Також законопроект визначав обсяг інформації, який мав бути вказаний у рішенні медичної комісії. На підставі цього документа мали вноситися зміни до актів цивільного стану.

Попри заклики прийняти документ в першому читанні і пізніше його допрацювати, проти ухвалення поправок проголосували більшість депутатів.

Нагадаємо, сусідня Литва влітку цього року ухвалила закон, який забороняє "пропаганду гомосексуалізму" в місцях, де її можуть побачити діти.

Тепер депутати парламенту Литви обговорюють поправки до кримінального і адміністративного кодексів країни, які стосуються нетрадиційної сексуальної орієнтації у чоловіків. Якщо поправки будуть ухвалені, то пропаганда гомосексуалізму в громадському місці каратиметься штрафом або навіть тюремним ув'язненням.

Читайте також:

Латиші масово стоять в черзі за російським громадянством

Через кризу латвійці продають свої органи

Литва хоче повернути кримінальну відповідальність за гомосексуалізм

У Латвії відбулася демонстрація проти дискримінації нацменшин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: