Секретар союзної держави послав білоруського посла "в одне місце"

Держсекретар Павло Бородін нецензурно висловився у бік білоруського посла, який виступає за створення Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

Держсекретар Союзної держави Росії і Білорусі Павло Бородін під час недавньої прес-конференції піддав критиці позицію білоруського посла в РФ Василя Долголева.

При цьому він не соромився у висловах. Він заявив, що "таких послів треба посилати в одне місце".

Прес-конференція, яку проводив Бородін, була пов'язана із майбутньою річницею створення Союзу Росії та Білорусі.

У ході заходу один із кореспондентів попросив прокоментувати висловлювання Василя Долголєва.

Питання звучало так: "Як Ви ставитеся до думки посла Білорусі в Росії, який вважає, що зараз більше зусиль слід витрачати не на будівництво Союзної держави, а на створення Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану?".

Бородін у відповідь заявив, що до Союзної держави найближчим часом мають увійти і Казахстан, і Україна, "і всі інші наші республіки".

Йдеться, як висловився чиновник , "про облаштування нашого всього пострадянського простору". Як приклад держсекретар навів конфедеративний устрій Євросоюзу.

"Ну а таких послів треба посилати в одне місце, яке - ви знаєте", - додав Бородін.

Журналістів, які прийшли на прес-конференцію, згодом "наполегливо прохали не публікувати і не показувати на відео різке висловлювання".

Союз двох країн було створено у 1997 році. Передбачалося, що згодом буде прийнято конституційний акт, відповідно до якого, зокрема, оберуть президента і парламент Союзної держави. Однак цього до тепер так і не зроблено.

Влада Білорусі останнім часом неодноразово скептично висловлювалася щодо Союзної держави, звинувачуючи Росію в блокуванні інтеграційних процесів. Так, президент Олександр Лукашенко нещодавно заявив, що спробам республіки вибудовувати рівноправні відносини з РФ заважає позиція російської сторони, яка намагається грати роль "старшого брата".

З цього приводу він наголосив, що "на Росії світ клином не зійшовся" та економічне співробітництво Мінську слід розвивати з іншими країнами.

Раніше Олександр Лукашенко заявляв, що Білорусь не обиратиме між Брюсселем і Москвою, а стане мостом між ними.

Читайте також:

Японський депутат подав у відставку за голосування замість свого колеги

Президента Болгарії намагалися відправити у відставку через касетний скандал

Меркель звинуватили у ненависті до Туреччини

Скандал у Великобританії: колишні міністри продавали своє покровительство бізнесменам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: