Секретаря Саакашвілі звинуватили у корупції

Парламентський секретар президента Грузії Дімітрій Кітошвілі затриманий за звинуваченням у корупції.

Парламентський секретар президента Грузії Дімітрій Кітошвілі затриманий за звинуваченням у корупції, повідомив на надзвичайному брифінгу заступник генерального прокурора республіки Ніколоз Гварамія.

Як передає агентство "Новості-грузія", Китошвілі звинувачується у здирстві 10 мільйонів доларів при перебуванні головою Національної державної комісії з комунікацій. "Дімітрію Кітошвілі буде пред'явлене звинувачення згідно частини 3 статті 181 УК Грузії - здирництво. Він затриманий. Як запобіжний захід на даному етапі генеральна прокуратура вимагатиме для затриманого попередній вирок", - заявив Гварамія.

За даними слідства, в жовтні 2006 року Дімітрій Кітошвілі, який у той час займав посаду голови Національної комісії з комунікацій, змусив колишнього члена парламенту, а нині - бізнесмена Джемала Сванідзе, продати свою частку (2,6%) акцій компанії "Джеосел", фактичною вартістю 10 мільйонів доларів, за номінальну вартість - 250 тисяч доларів.

Ці гроші були перераховані на ім'я підставної особи, якогось Гогуа, засновника компанії "Арт". Слідство має в своєму розпорядженні інформацію, що Дімітрій Кітошвілі при цьому користувався ім'ям правлячої партії - Національним рухом, що підтверджується свідченнями свідків.

"В результаті спільної роботи генеральної прокуратури Грузії і слідчого департаменту служби доходів при міністерстві фінансів в черговий раз виявлений факт корупції, здійснений високою посадовою особою. Боротьба з корупцією для влади Грузії є необоротним процесом, її основний напрям - своєчасне виявлення антидержавницьких дій, що здійснюються посадовими особами, незалежно від їхньої партійної приналежності", - заявив Гварамія.

"Керівництво продовжує боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади, незалежно від партійної приналежності", - сказав заступник генпрокурора. Минулого тижня співробітники правоохоронних органів Грузії затримали при спробі покинути країну уповноваженого президента Грузії в регіоні Шіда Картлі Михаіла Карелі, обвинуваченого в корупції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: