Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Непевне майбутнє секс-працівників. У США ухвалений закон руйнує індустрію - The Daily Beast

Працівники секс-індустрії бояться виходити на вулиці через насильство та переслідування.

Американські секс-працівники переймаються тим, що вони повернуться на вулицю через ухвалений конгресом закон про заборону торгівлі людьми. Цей закон підтримали 97 законодавців, двоє виступили проти, повідомляє The Daily Beast.

Законодавчий акт отримав назву FOSTA-SESTA. Після ухвалення рішення про закриття будинків розпусти у лютому в індустрії може бути дестабіліцізація, наголошують працівники.

Кінді Клей, виконавчий директор агентства HIPS, висловила незадоволення ухваленим законом. "Мене справді приголомшила кількість національних організацій та несексуальних об’єднань, які також могли відчути негативний ефект внаслідок цього закону. Навіть якщо робота у секс-індустрії, секс-торгівлі чи навіть протидії торгівлі людьми не була їхньою основною діяльністю, вони також побачили, що це матиме негативні наслідки", – сказала вона. 

"Інтернет-рекламу і можливість використання Мережі для безпечнішої роботи зараз відібрали у людей. Тож у людей наразі дуже багато плутанини та стурбованості щодо майбутнього", – зазначила вона.

Арабель Рафаель, секс-працівниця та активістка, наполягає на важливості висвітлення негативних аспектів цього закону, оскільки, за її словами, не всі скаржаться на їхню професію.

FOSTA-SESTA уже вплинув на об’єднання секс-працівників, багато з яких використовують веб-сайти для перевірки клієнтів, заробляють там гроші, залишаючись у безпеці.

Лола, організатор товариства Survivors Against SESTA, зазначила: "Ми давно б’ємо на сполох, але це сталося швидше, ніж ми очікували. Я уже чула історії транссексуалів, які готові повернутись на вулиці, де вони можуть зіткнутись із насильством, переслідуванням та особливо зловживанням службовим становищем ".

ВідеоСексуальні скандали вражають планету: викриття Трампа

Слава викривальниці із Росії Насті Рибки, яка написала книгу про полювання на російських чиновників і олігархів, не дає спокою американкам. Ті одна за іншою починають знімати печатки таємності з інтимних історій із самим Дональдом Трампом.

Сексуальні скандали вражають планету: викриття Трампа

Як виконавчий директор HIPS, що працює з "багатьма людьми, що займаються сексуальною роботою на вулиці", Кінді Клей описала наслідки ухваленого закону SESTA як "катастрофу".

"Люди бояться, вони, безумовно, відчувають закриття платформ вже зараз, прикриття способів, завдяки яким вони могли рекламувати в минулому, а також інші речі", – повідомила вона.

"Ми бачимо, як Reddit впроваджує певні частини своїх умов надання послуг, і зараз Skype вже не є тим засобом, який дозволяє людям відображати клієнтів або працювати з камерою, здійснювати онлайн-зустрічі. Інтернет-реклама та можливість використання Інтернету для безпечнішої роботи тепер були вилучені у людей. Тож секс-працівники мають багато плутанини та переймаються тим, що буде далі", – сказала вона.

Клей зазначила, що люди, які використовували онлайн-платформи для переміщення з вулиці, вже відчувають вплив цього законопроекту.

"Через те, що вони не можуть скласти рекламне оголошення Craigslist, і тому, що вони стурбовані тим, що цільові адреси електронної пошти або цілі електронні листи недоступні, вони абсолютно не знають, що робити. Вони думають, що повернення назад до вуличних робіт є єдиним способом, який допоможе вижити ", – наголосила вона.

Дослідження 2017 року ілюструє важливість використання працівниками секс-бізнесу онлайн-реклами для того, щоб покинути роботу на вулицях. Автори дослідження намагалися визначити причинний ефект секції "еротичні послуги" Craigslist у галузі безпеки жінок. Вони виявили неймовірне скорочення жіночого вбивства на 17,4 % після введення секції "еротичних послуг".

"Наш аналіз показує, що зменшення насильства над жінками було результатом переміщення вуличних проституток з вулиці до приміщень, де вони ефективніше взаємодіяли із безпечнішими клієнтами ", – йдеться у результатах дослідження. 2010 року Craigslist оголосив про остаточне закриття секції послуг "для дорослих" у відповідь на тиск з адвокатських груп та генеральних адвокатів.

Нагадаємо, що пара секс-інструкторів із Білорусі та Росії стверджують, що мають докази, які демонструють втручання Росії у президентську кампанію США 2016 року. Пара також повідомила, що запропонувала їх ФБР в обмін на гарантію своєї безпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції